renkli balkon ve bahçelerde keyif yapalımmm mı , haydi hayal kurmaya

bide bu yatakta buram buram misss kokusuyla , ağzının suları yatağa akmış, boncuk gözlerini zor açan bal dudaklı evlatçımm varsa ooooo hiç kalkmam valla...

FLAMINGO ... Figürü dekorasyonda ve tekstilde çok çok sevimli geliyor bana ... bu aralar onunla aramda güzel bir bağ oluştu ;)) en son Ayşecik için aldığım kıyafette , baktığım görsellerde , algıda seçicilik peşimi bırakmıyor yafuuu.

 lütfen elinizi vicdanınıza koyun da söyleyin kim istemez şöyle ferah , temiz ışıl ışıl bir yatakda uyuyup zıpkın gibi uyanmayı.... hıı sorarım size ??? 

valla benim odam olsa , ben uyanıp uyanıp tekrar uyurum cennete sanırım kendimi de ;)) 

 

 

hayat güzeldir , sadelik güzeldir demiş miydim ?? ? ?

enfes bir yatak odası dizaynı ....balığı hertürlü sewerimmmm

ne güzel şeyler yazmıştımmmmmmmmm hepsi silindi ...fffffffffffff bişeyi de takrar aynısını yazamam kiii zevk almam zatii. olsun hadi yeni bişeyler sölenebilir konu engin bir deniz ..dekorasyon didin mi çook konuşabilirim yazabilirim .... deneyebilirim , en son dekorasyonla alakalı denemelerim  facialar zinciri ile sonuçlanmıştı ancak anlayışlı koncam sayesinde bu sendromu da kolayca atlattım ... diyorum herşeyde sadelik aynen öyle dekorasyon da da sadelik..çok eşya çok enerji alıyor hemide enerjimizin akışını yavaşlatıyor bazen de durduruyorr(( iii Allah muhafaza )) )  işte bu çok kötü olur, ama hemen korkmayın beim sizlerle paylaştığım alıntı resimlerden ilhamla herbiriniin evine detoks yapıcas EWELLAALLAH ..Bir kaç site var takip ettiğim alıntılar genelde oralardan olucak...iyi seyirler sizzeee.

 

son günlerde çoook beğendiğim bir lamba benim olsaa keşke ;))cıvıl cıvıl kuşlar bassa eviiimiizzi...

enteresan bir konsol düzenlemesi yapmış ev sahibesi , ancak ben bu kadar karmaşayı sewwmeme rağmen beni hiç rahatsız etmedi ilginçççç..yine de benim evimde bu kadar oble birarada o-la-mazzzzzzzzzzzzz............
o ka ..